יום שופינג בתל אביב – לאחר הפעם הראשונה.. תתמכרו! מבטיחים לכם! מציאות ופריטים שממש לא רואים כל יום, אם זה כלי בית, רהיטים, ביגוד וכל שאר המוצרים שעולים לכם לראש, כאילו שתל אביב זה חו"ל – דברים יחידי סגלה שממש לא ראיתם קודם, בתל אביב מבחר רחב של מעצבים ויוצרים ברחובות ושדרות ארוכים...שנקין, אלנבי,קינג ג'ורג והרחובות הסמוכים. החלטתם לצאת ליום קניות בתל אביב אבל חוששים ללכת לאיבוד!? הנה לכם המדריך המושלם להנות את השופינג המושלם.

צימרים צימר לנד

דיזינגוף סנטר – דיזינגוף סנטר נמצא בסוף שדרות בן ציון, קו 63 יוביל אתכם בבטחה, ביכולתכם לבקש מהנהג שיזכיר לכם לרדת בתחנה של דיזינגוף סנטר, או לשאול מי מהנוסעים יורד ולרדת זה עם זה אתו. שיטת הבנייה של הקניון הזה מבלבלת, מעין צורת ספירלה עקומה, בדיזינגוף סנטר רוב החנויות הן מותגים אך ישנם גם חנויות מעצבים רבות, בהם באמת תיהיה לכם האופציה לחפש דברים שממש לא רואים בכל מקום.

 

המלצה שלנו היא להסתכל במפת הקניון לפני שמגיעים אליו כדי לדעת באמת אילו חנויות מעוניינים לגלות ולהבין בערך איך בנוי, אחרת יש סיכוי גדול שתלכו לאיבוד או שתבזבזו תקופה בסיבובים מיותרים. קניון רמת אביב – ממש לא הרבה פחות הולם לאלו שמחפשים בקוצר רוח דברים יחידים במינם ובזול, אם הנכם החשים חיבה אחד לשני פריטים יחידים במינם ומוכנים להשקיע, קו 25 של דן מדיזינגוף סנטר או קו 127 מהתחנה המרכזית החדשה. קינג ג'ורג' ובוגרשוב- אם יוצאים מקניון דיזינגוף סנטר ופונים ימינה מגיעים לפינת בוגרשוב ומשם כ5 דקות הליכה לרחוב קינג ג'ורג'.

 

רוב החנויות ברחוב זה הן לא חנויות מוכרות, אולי אפילו חנות בלי שם אך שם תוכלו לגלות מעצבי בגדים, מעצבי תכשיטים ועוד פריטים מאוד יחידי סגלה, שווה להקדיש תקופה ולבקר ממש כמעט בכל חנות, אם בא לכם לרכוש דברים יחידי סגלה באמת, שם בטוח תמצאו, והמחירים בערך רבע מהמחירים שתשלמו בקניונים. שוק הכרמל – בסופו של רחוב קינג ג'ורג' נמצא שוק הכרמל, הנותן מבחר רחב מאוד של מוצרים, החל מפירות וירקות, מאפים, תכשיטים וביגוד, פריטי נוי ועוד... ורוצים לשמוע סוד? חפשו את "טרקלין ברלין" – בהתחלה זוהי חנות בגדים אך בסופה מצד שמאל ישנו וילון המוליך אתכם באופן ישיר לאחד הברים המעניינים שתראו בחייכם – שווה! בסופו של שוק הכרמל תגיעו לשכונת נווה צדק הציורית, שכונה ציורית אותנטית, מאוד יוצא דופן לבקר ולהצטלם.

 

אלנבי ורוטשילד – כשיוצאים משוק הכרמל חזרה לכיוון קינג ג'ורג' זהו רחוב אלנבי, במורד הרחוב תגיעו לרוטשילד. רחוב אלנבי נותן לרוב חנויות בגדים, בדיוק את אותם בגדים שתמצאו במגוון חנויות ברחבי המדינה אך בחצי מחיר, כי אותם חנויות מגיעות לתל אביב לרכוש את הפריטים הללו. ואם הנכם רעבים, בפינת הרחובות אלנבי ורוטשילד תיהיה לכם האופציה למצוא מבחר מסעדות, אוכל מהיר ובתי קפה. ויש שימצאו באלנבי גם שמלות ערב ואפילו שמלות כלה, במחירים מאוד אטרקטיביים.

שנקין – בעבר היה אחד הרחובות הפעילים בתל אביב, עם שדרת מעצבים אך בשנים האחרונות הרחוב נותן מבחר חנויות מותגים, בתי קפה ערבי ופחות נזקף לזכותו שם העבר שלו כרחוב מדהים של מעצבים. קניון עזריאלי – אם מגיעים מצפון או מדרום הדרך הכי קלה להגיע לעזריאלי היא ברכבת, יורדים בתחנת תל אביב השלום, ואם הגעתם באוטובוס לתחנה מרכזית החדשה, קו 501 של אגד או 127 של דן יובילו אתכם לקניון עזריאלי.

מלונות בוטיק במרכז

 

קניון עזריאלי הוא דווקא אחד המקומות המסודרים מבחינת שופינג בתל אביב, קניון כמו כל אלו שאתם מכירים (קצת יותר גדול אולי) עם מבחר חנויות מעצבים, חנויות מותגים ודומין אוכל. אם ריכזתם לכם יום קניות בתל אביב ליום אחד אולי זה יהיה ממש לא הרבה עמוס ומוגזם לבקר בכל המקומות אך ביכולתכם לארגן לעצכם כמה שעות של הפוגה בחדרים לפי שעות בתל אביב, אם יש לכם סוף שבוע או כמה ימים במרכז, כדאי לשלב טיולים ולבסוף אפילו להגיע לחוף הים של תל אביב,